Finanskop Borsa Finans Magazin

KAMU BANKALARI KREDİ BAŞVURU VE TAKİBİ

Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi başvuru ve sorgulama ekranları: Ziraat Bankası, Halk Bankası, Vakıfbank 6 ay geri ödemesiz 10 bin TL Temel İhtiyaç Kredisi başvurusu nasıl ve nereden yapılır? Ziraat destek kredisi başvuru. Masraflar arttığı zaman kredi nereden alınır? İşte detaylar...

KAMU BANKALARI KREDİ BAŞVURU VE TAKİBİ
03 Haziran 2020 - 23:32 - Güncelleme: 03 Haziran 2020 - 23:35

Ziraat Destek Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Koronavirüsün ekonomik etkilerini azaltmak amacıyla, salgından ekonomik olarak etkilenen vatandaşlar için kamu bankaları 6 ay geri ödemesiz 10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunuyor. "Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Kredisine başvuru" yapmak isteyen veya başvuruyu gerçekleştirip sonuçları bekleyen vatandaşlar için özel olarak hazırladığımız haberimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olanlar, Ziraat Bankası 10 bin TL Bireysel Destek İhtiyaç Kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler ve sorgulama nereden yapılır? Düşük faiz oranı ile 6 ay ödemesiz 1000 TL ile 10000 TL arasında destek kredisi imkânı hakkında son dakika haberleri ve detaylar haberimizde!

Koronavirüsün ekonomik etkilerini azaltmak amacıyla, salgından ekonomik olarak etkilenen vatandaşlar için kamu bankaları 10 bin TL'ye kadar 6 ay geri ödemesiz kredi desteği sunuyor. Bu noktada en çok araştırılan konular arasında, 'Ziraat Bankası Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi başvuru ve sorgulama ekranı' yer almaya başladı. Koronavirüs pandemisinin ilk günlerinde başvuruların başladığı temel ihtiyaç destek kredisi ödemeleri ve başvuru sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Kovid-19 salgınının sağlık alanındaki olumsuz etkileri kadar ekonomik etkileri de var. Üç kamu bankası olan Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank koronavirüs pandemisinden ekonomik olarak olumsuz etkilenen vatandaşlara 6 ay geri ödemesiz kredi dağıtıyor. 

ZİRAAT BANKASI KREDİ DESTEĞİ

İnternet şubesi veya Ziraat Mobil uygulamadan Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Banka kartınız ve kart şifreniz varsa;
 

 

adresinden ya da Ziraat Mobil uygulamasından "Hemen Başvur" seçeneği ile parolanızı oluşturabilir, Başvurular-Başvuru Takip-Ürün Başvuruları ekranı aracılığı ile kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası kartınız yoksa;

 

 

adresindeki formu doldurarak başvurunuzu yapıp tamamlayabilirsiniz.
 

Kredinizi ATM'lerden Banka kartınızla veya Banka kartınız yoksa "Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi" seçeneğinden istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum